Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

O czym trzeba pamiętać pracując metodą Żywej Biblioteki

7 maja 2024 w godzinach 18:00 - 19:30

8 spotkanie Funduszu dla Odmiany z cyklu „Jak wy to robicie” pt.: „O czym trzeba pamiętać pracując metodą Żywej Biblioteki”.

Podczas spotkania dowiesz się:

# Dlaczego warto edukować o prawach człowieka za pomocą dialogu?

# Jak przekazywać doświadczenie osób narażonych na dyskryminację?

# Dlaczego Żywa Biblioteka nie jest spotkaniem z ciekawym człowiekiem?

# Czy „homoseksualista” to dobry tytuł dla Żywej Książki?

# Czy przez 30 minut można pozbyć się uprzedzeń?

Spotkanie odbędzie się w formule: wykład + Q&A.

Aby uczestniczyć w spotkaniu zarejestruj się https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0kcOyvrT8iE9fp0KQSSbUOhVmAlC6vDCCB#/registration

Po zarejestrowaniu otrzymasz e-mail potwierdzający, zawierający informację, jak dołączyć do spotkania. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości zwrotnej sprawdź folder spam, jeśli nadal nic – spróbuj zarejestrować się jeszcze raz.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom w dniu 07.05.2024 (wtorek) między 18:00 a 19:30.

Wydarzenie będzie rejestrowane i później udostępnione na naszym YouTubie. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

To spotkanie poprowadzi Magdalena Młynarczyk-Wezgraj – bibliotekarka i pedagożka. Koordynatorka Marszu Równości i Marszu Różowej Wstążki w Koszalinie. Członkini zarządu Fundacji na Rzecz Grup Dyskryminowanych „Fala Równości”. Z Żywą Biblioteką związana od 2010 roku, aktualnie Koordynatorka Regionalna Sieci Żywa Biblioteka Polska (Zachodniopomorskie, Pomorskie) oraz członkini Zespołu koordynującego Sieć Żywa Biblioteka Polska. Należy do Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Współpracuje ze Stwierdzeniem „Nigdy Więcej”.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości możesz skontaktować się mailowo: j.adamczyk@dlaodmiany.org.pl lub telefonicznie: +48 536 015 457.

Szczegóły

Data:
7 maja 2024
Godzina:
18:00 - 19:30

Organizator

Fundusz dla Odmiany

Miejsce wydarzenia

Zoom