Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Żywa Biblioteka w Ścinawie

Kościuszki 1, Ścinawa

Żywe Książki: Osoba z doświadczeniem bezdomności, Rodzic dziecka transpłciowego, Ojciec autystycznych synów, Seniorka, Osoba z doświadczeniem choroby alkoholowej i inne.

Żywa Biblioteka/ Living Library Katowice-Bogucice

Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie ul. Markiefki 44a, Katowice

Żywe Książki - Protestantka, Osoba z doświadczeniem mobbingu, Słowianka z arabską duszą, Osoba z doświadczeniem bezdomności, Osoba niebinarna, Osoba z doświadczeniem choroby alkoholowej, Wózkowicz, Osoba pracująca z Romami i inne.

Żywa Biblioteka / Living Library Szczecin

Salon Literacki Promedia w Szczecinie al. Wojska Polskiego 2, Szczecin

Żywe Książki, z którymi będzie można porozmawiać: Apostatka, Mama osoby nieheternormatywnej, Lesbijka, Osoba z niepełnosprawnością ruchową, Osoba głuchoniewidoma, Mama osoby głuchoniewidomej, Amazonka, Uchodźczyni z Ukrainy, Białorusinka, Ateistka, Transpłciowa kobieta. Katalog Żywych Książek będzie jeszcze uzupełniony.