Wydarzenia

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Żywa Biblioteka / Living Library Szczecin

Salon Literacki Promedia w Szczecinie al. Wojska Polskiego 2, Szczecin

Żywe Książki, z którymi będzie można porozmawiać: Apostatka, Mama osoby nieheternormatywnej, Lesbijka, Osoba z niepełnosprawnością ruchową, Osoba głuchoniewidoma, Mama osoby głuchoniewidomej, Amazonka, Uchodźczyni z Ukrainy, Białorusinka, Ateistka, Transpłciowa kobieta. Katalog Żywych Książek będzie jeszcze uzupełniony.

Żywa Biblioteka w Świdnicy

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy. ul. Franciszkańska 18, Świdnica

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć Amazonka, Osoba z niepełnosprawnością ruchową, Osoba na wózku, Mama dziecka z niepełnosprawnością, Ksiądz z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Osoba z niepełnosprawnością, Białorusinka, Opiekun (rodzic) zastępczy, Gej Księgozbiór może zostać powiększony.

Żywa Biblioteka w Kołobrzegu

Adebar - Laboratorium Kultury Plac Ratuszowy 1, Kołobrzeg

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: Osoba chodźcza Osoba z ukrytą niepełnosprawnością Osoba z autyzmem Osoba z doświadczeniem adopcji Lesbijka Osoba transpłciowa Osoba HIV+ Osoba niebiała

Żywa Biblioteka w Dąbrowie Górniczej

Miejska Biblioteka Publiczna ul. Kościuszki 25, Dąbrowa Górnicza

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: Mama dziecka z niepełnosprawnością intelektualną, Osoba z doświadczeniem mobbingu, Osoba z doświadczeniem choroby alkoholowej, Muzułmanka, Aktywna seniorka, Ukrainka.

Żywa Biblioteka w Olsztynie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie Stare Miasto 33, Olsztyn

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: Osoba z ADHD, Rosjanka, Wegetarianka, Aktywna Seniorka, Amazonka, Osoba Plus Size, Uchodźczyni z Ukrainy, Osoba Niewidoma. Katalog Książek będzie jeszcze uzupełniony.

Żywa Biblioteka w Łodzi

Pomorska 46/48 w Łodzi Pomorska 46/48, Łódź

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: 1. Osoba biseksualna 2. Osoba, która wyszła z kryzysu bezdomności 3. Mama, która wyszła z kryzysu bezdomności 4. Osoba z niepełnosprawnością 5. Osoba, która większość swojego życia spędziła w szpitalach psychiatrycznych

Żywa Biblioteka w Sosnowcu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu (Zagłębiowska Mediateka) ul. Kościelna 11, Sosnowiec

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: Amazonka Ekolog-aktywista Freeganka Osoba niebinarna Osoba po kryzysie psychicznym Rodzic osoby transpłciowej Trzeźwy Alkoholik Informacje dodatkowe: Żywa Biblioteka będzie organizowana w MBP w Sosnowcu po raz pierwszy. Odbędzie się w ramach Sosnowieckich Dni Literatury, jako wydarzenie towarzyszące.

Żywa Biblioteka w Lublinie

Baobab ul. Krakowskie Przedmieście 39b, Lublin

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: 1. Gej 2. Rodzimowierca 3. Osoba niewidoma 4. Żyd 5. Osoba czarna (anglojęzyczna) Informacje dodatkowe: Pierwsza Żywa biblioteka w Baobabie, dla grupy ze Stoczni (Aktywni Obywatele)

Żywa Biblioteka w Warszawie

Akademia Pedagogiki Specjalnej Szczęśliwicka 40, Warszawa

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: - Aktywna seniorka - Dorosłe dziecko rozwiedzionych rodziców - Feministka - Kobieta chorująca na schizofrenię - Mężczyzna z niepełnosprawnością - Osoba doświadczająca bezdomności - Osoba niedosłysząca - Osoba transpłciowa - Osoba z borderline - Osoba z chorobą afektywną-dwubiegunową - Osoba z depresją - Osoba z dysforią - Osoba z

Żywa Biblioteka w Olsztynie

Kamienica Naujacka MOK Dąbrowszczaków 3, Olsztyn

Tytuły Żywych Książek: Transkobieta, Osoba niebinarna, Osoba w spektrum autyzmu, Drag Queen, Osoba z chorobą afektywną dwubiegunową, Osoba uchodźcza z Ukrainy z obowiązkiem służby wojskowej, Osoba z ADHD, Rodzic transpłciowego dziecka, Ateista, Założyciel startupów.