Wydarzenia

Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Żywa Biblioteka Goleniów

Rampa Kultura i Twierdza Design Goleniów

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć, to m.in.: Gej, Osoba z niepełnosprawnością, Osoba z ADHD, Lesbijka, Żyd, Osoba transpłciowa, Aktywista klimatyczny.

Jak zorganizować Żywą Bibliotekę?

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie 1 Maja 5, Olsztyn

Szkolenie skierowane jest do bibliotekarzy bibliotek publicznych z województwa warmińsko-mazurskiego. Szkolenie przeprowadzi Ludmila Kalinina, koordynatorka regionalna Żywej Biblioteki na Warmii i Mazurach. Szkolenie zamknięte.

Żywa Biblioteka w Ścinawie

Kościuszki 1, Ścinawa

Żywe Książki: Osoba z doświadczeniem bezdomności, Rodzic dziecka transpłciowego, Ojciec autystycznych synów, Seniorka, Osoba z doświadczeniem choroby alkoholowej i inne.

Żywa Biblioteka w Katowicach

Wydział Zamiejscowy w Katowicach SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego Techników 9, Katowice

Żywa Biblioteka będzie wydarzeniem towarzyszącym podczas konferencji ACT.

Czym jest Żywa Biblioteka – szkolenie

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Szczęśliwicka 40, Warszawa

Szkolenie obejmuje podstawowy zakres informacji dotyczących Żywej Biblioteki. Szkolenie skierowane jest zarówno do tych osób, które chciałyby zorganizować Żywą Bibliotekę, jak i zastanawiają się nad tym, aby zostać "Żywą Książką" lub w inny sposób włączyć się w organizację takiego wydarzenia. Będziemy rozmawiać: - o roli i zadaniach osób bezpośrednio zaangażowanych w realizację Żywej Biblioteki -

Żywa Biblioteka w Kielcach

Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach Wesoła 54, Kielce

Żywe Książki, które będzie można wypożyczyć: 1. Osoba ze zdiagnozowanym Borderline. 2. Osoba z Zespołem Aspergera. 3. Ksiądz katolicki. 4. Osoba nieheteronormatywna. 5. Osoba pracująca z migrantami/migrantkami. 6. Osoba uzależniona od narkotyków. 7. Dorosłe Dziecko Alkoholika (DDA). 8. Osoba transpłciowa. Informacje dodatkowe: Żywą Bibliotekę pragniemy połączyć z Good Deeds Day, czyli akcją mającą na celu